سایت در حال بارگذاری میباشد ،لطفا منتظر بمانید . (مهرماندگار)
بهترین دفتر عقد و ازدواج آذری

درباره ما مهرماندگار (بهترین دفتر عقد و ازدواج نازی آباد)

اگر به دنبال یک فضای کاملا لوکس و تشریفاتی خاص برای برگزاری مراسم عقدتان هستید، حتما با سالن عقد تشریفاتی سالن عقد نازی آباد واقع در آذری برخورد می‌کنید. سالن عقد تشریفاتی لوکس‌ترین دفتر ازدواج در آذری است که در واقع یک ویلای زیبا در منطقه سالن عقد نازی آباد است..

  • سفره عقد
  • عکاسی و فیلم برداری
  • گل‌آرایی و شمع‌آرایی
  • مشاوره ازدواج
  • پذیرایی

خدمات مهرماندگار

سالن عقد تشریفاتی در آذری( سالن عقد نازی آباد)
لوکس ترین سالن عقد تهران، با امکانات خاص پذیرایی و دکوراسیون فوق العاده

اگر به دنبال یک فضای کاملا لوکس و تشریفاتی خاص برای برگزاری مراسم عقدتان هستید، حتما با سالن عقد تشریفاتی سالن عقد نازی آباد واقع در آذری برخورد می‌کنید. سالن عقد تشریفاتی لوکس‌ترین دفتر ازدواج در نازی آباد است که در واقع یک ویلای زیبا در منطقه سالن عقد نازی آباد است.

حیاط زیبای این مجموعه فضای بسیار مناسبی است برای عکس و فیلم عروس و دامادهای عزیز. سفره عقد این سالن تماما از جنس نقره است و این نکته باعث شده در اولین نگاه شما را مجذوب خود می‌کند.

تجربه ۲۰ ساله مدیران این مجموعه در برگزاری مراسم عروسی و به کارگیری از به‌روز ترین دیزاین‌های اروپایی فضای متفاوت با آنچه تاکنون از دفتر ازدواج در ذهن متصور می‌شد، ایجاد کرده است و سعی در این دارد که مراسم عقد را در معیار کوچک تر از عروسی ولی با همان کیفیت، گرم و صمیمی برگزار کند.
در این سالن عقد و ازدواج، علاوه بر پذیرایی از مهمانان، امکان پذیرایی شما و یا نهار نیز فراهم است و انواع غذاهای ایرانی و فرنگی در آشپزخانه اختصاصی مجموعه تهیه می‌گردد. ساعت برگزاری مراسم عقد برخلاف سایر سالن های عقد کوتاه نیست و عروس و دامادها می‌توانند عکس های فوق العاده‌ای در فضای حیاط و سالن به یادگار بگیرند و خاطره خوشی را از مراسم عقدشان به یادگار بگزارند.
سالن عقد تشریفاتی مسلما یکی از بهترین گزینه ها برای داشتن یک مراسم عقد لوکس است.

آخرین دیدگاه‌ها

 
چت در واتس آپ !