سایت در حال بارگذاری میباشد ،لطفا منتظر بمانید . (مهرماندگار)

خدمات تشریفات دفتر ازدواج شیک در نازی آباد

اگر به دنبال یک فضای کاملا لوکس و تشریفاتی خاص برای برگزاری مراسم عقدتان هستید، حتما با سالن عقد تشریفاتی مهرماندگار واقع در آذری برخورد می‌کنید. سالن عقد تشریفاتی لوکس‌ترین دفتر ازدواج شیک درآذری است . حیاط زیبای این مجموعه فضای بسیار مناسبی است برای عکس و فیلم عروس و دامادهای عزیز. سفره عقد این سالن تماما از جنس نقره است و این نکته باعث شده در اولین نگاه شما را مجذوب خود می‌کند.

تماس با ما
دفتر عقد و ازدواج در آذری

دفتر عقد و ازدواج مهرماندگار

سرویس دهی عالی

سرویس دهی بی نظیر در مجموعه مهر ماندگار باعث شده تمامی مراسمات با بهترین شرایط ممکن انجام شود و باعث رضایت زوجین شود.

رعایت پروتکل بهداشتی

با توجه به شروع ویروس کروونا تیم تشریفات مهرماندگار با رعایت تمامی پروتکل بهداشتی در تمامی مراسم و ضدعفونی کردن محیط را داشته باشد.

لوکیشن عالی

دفتر ازدواج شیک مهرماندگار در نازی آباد دارای بهترین فضا برای پذیرایی از مهمانان شما در طول مراسم عقد میباشد که ظرفیت آن به بیش از ۲۰ نفر در مراسمات میباشد

پذیرایی حرفه ای

برنامه ریزی صفر تا صد مراسم خود را به یک تشریفات مجلل بسپارید و با خیال آسوده از مراسم خود لذت ببرید.

دفتر ازدواج شیک در نازی آباد( مهرماندگار)
لوکس ترین سالن عقد تهران، با امکانات خاص پذیرایی و دکوراسیون فوق العاده

اگر به دنبال یک فضای کاملا لوکس و تشریفاتی خاص برای برگزاری مراسم عقدتان هستید، حتما با سالن عقد تشریفاتی مهرماندگار واقع در نازی آباد برخورد می‌کنید.

سالن عقد تشریفاتی لوکس‌ترین دفتر ازدواج درنازی آباد است .فضای زیبای این مجموعه فضای بسیار مناسبی است برای عکس و فیلم عروس و دامادهای عزیز. سفره عقد این سالن تماما از بهترین متریال است و این نکته باعث شده در اولین نگاه شما را مجذوب خود می‌کند.

تجربه ۲۰ ساله مدیران این مجموعه در برگزاری مراسم عروسی و به کارگیری از به‌روز ترین دیزاین‌های اروپایی فضای متفاوت با آنچه تاکنون از دفتر ازدواج در ذهن متصور می‌شد، ایجاد کرده است و سعی در این دارد که مراسم عقد را در معیار کوچک تر از عروسی ولی با همان کیفیت، گرم و صمیمی برگزار کند.

در این سالن عقد و ازدواج، علاوه بر پذیرایی از مهمانان، امکان پذیرایی شما و یا نهار نیز فراهم است و انواع غذاهای ایرانی و فرنگی در آشپزخانه اختصاصی مجموعه تهیه می‌گردد.

ساعت برگزاری مراسم عقد برخلاف سایر سالن های عقد کوتاه نیست و عروس و دامادها می‌توانند عکس های فوق العاده‌ای در فضای حیاط و سالن به یادگار بگیرند و خاطره خوشی را از مراسم عقدشان به یادگار بگزارند.
سالن عقد تشریفاتی مسلما یکی از بهترین گزینه ها برای داشتن یک مراسم عقد لوکس است.

* عروس و دامادهای عزیزی که از سمت سایت برای برگزاری مراسم عقد تشریف می‌برند، می‌توانند از تخفیف ویژه سالن عقد تشریفاتی استفاده بکنند

آخرین دیدگاه‌ها

 
چت در واتس آپ !