سایت در حال بارگذاری میباشد ،لطفا منتظر بمانید . (مهرماندگار)
دفتر ازدواج رباط کریم

دفتر ازدواج رباط کریم چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟ در زمان انتخاب شیکترین دفتر ازدواج رباط کریم به چه نکاتی باید توجه کنیم؟ چه فاکتورهایی در باشکوه‌تر شدن مراسم عقد تاثیر دارند؟ با ما همراه باشید تا پاسخ تمام این سوال‌ها را به طور کامل شرح دهیم.

با انتخاب یک دفتر ازدواج لوکس رباط کریم تا سالهای طولانی با یادآوری خاطرات مراسم عقد خود، احساس خوب و منحصر به فردی در ذهن شما نقش خواهد بست. یکی از بزرگترین دغدغه‌های هر عروس و دامادی انتخاب دفتر ازدواج است. پس از این که مراسم خواستگاری تمام شد، مراسم بله برون برای مشخص شدن تصمیمات نهایی خانواده عروس و خانواده داماد برگزار می‌شود. در این مراسم تاریخ عقد مشخص می‌شود.

پس از اینکه روز عقد مشخص شد ممکن است عروس و داماد برای برنامه ریزی روز عقد کمی سردرگم باشند. هنگامی که شما مراسم عقد خود را در دفتر ازدواج تهران برگزار می‌نمائید، بیشتر تشریفات مراسم توسط دفتر انجام می‌شود. تنها کافی است شما چند هفته پیش از روز عقد برای انتخاب دفتر ازدواج اقدام کنید و دفتر ازدواج مورد نظرتان را برای روز تعیین شده رزرو کنید. قیمت دفتر ازدواج رباط کریم بر اساس خدماتی که با نظر عروس و داماد ارائه می‌گردد متغیر خواهد بود، این هزینه را در برخی از فرهنگ‌ها خانواده عروس و خانواده داماد به صورت اشتراکی پرداخت می‌کنند. در برخی از رسوم نیز رسم است که هزینه مراسم عقد را خانواده داماد بپردازد. به طور کلی بهتر است در مراسم بله برون درباره این موضوع نیز صحبت شود.

قیمت دفتر ازدواج رباط کریم
با انتخاب شیکترین دفتر ازدواج رباط کریم مراسمی بی نظیر و به یادماندنی را تجربه خواهید کرد.
https://mehrmandegar.com/wp-content/uploads/2022/12/قیمت-دفتر-ازدواج-رباط-کریم.jpg

راهنمای انتخاب دفتر ازدواج رباط کریم

اگر شما نیز به روز عقد خود نزدیک هستید و به زودی مراسم عقد باشکوهی در پیش دارید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. در این بخش می‌خواهیم چند نکته مهم که در انتخاب شیکترین دفتر ازدواج به شما کمک می‌کند را یادآور شویم. مسلما هر عروس و دامادی دوست دارد مراسم عقد زیبا و باشکوهی داشته باشد، بنابراین نکات زیر را در زمان انتخاب دفتر عقد فراموش نکنید:

 • مکان دفتر ازدواج لوکس رباط کریم

به منظور اینکه دسترسی به دفتر ازدواج برای شما و خانواده‌تان و هم برای مهمانان راحت باشد، بهتر است موقعیت جغرافیایی دفتر ازدواج به صورتی باشد که همه بتوانند در زمان مشخص در مراسم حضور داشته باشند. دقت داشته باشید که دفتر ازدواج در فاصله نزدیکی از محل زندگی‌تان باشد تا مدت زمان زیادی را در خودرو و پشت ترافیک منتظر نمانید.

آدرس دفتر ازدواج تهران باید سر راست باشد تا مهمان‌ها به راحتی بتوانند آدرس را پیدا کنند و مجبور نباشید در تمام طول مراسم تلفنی آنها را راهنمایی کنید. از دیگر مزایای نزدیک بودن دفتر ازدواج به منزل پدری عروس این است که پس از اتمام مراسم می‌توانید مهمان‌ها را برای صرف شام به منزل دعوت کنید. در برخی از خانواده‌ها رسم بر این است که پس از اتمام مراسم بزرگان فامیل برای به منزل پدری عروس دعوت می‌شوند و پس از برگزاری جشن و پایکوبی، خانواده عروس به مهمان‌ها شام می‌دهد.

 

 • سفره عقد دفتر ازدواج تهران

از مهمترین بخش‌های دفتر ازدواج، سفره عقد است. زیبایی سالن عقد و مراسم به سفره عقد بستگی دارد. در واقع می‌توان گفت دفتر ازدواج بدون وجود سفره عقد زیبا معنایی ندارد. به همین دلیل در قدم اول باید سفره عقد و جزئیات آن را به دقت بررسی کنید. تزئینات و ظروف به کار رفته در سفره را خوب نگاه کنید.

شما می‌توانید عکس‌های خاطره انگیز روز عقد را در کنار همین سفره ثبت کنید، پس خوب دقت کنید که چیدمان سفره عقد باب دل شما باشد. در صورتی که نظر خاصی درباره نوع ظروف استفاده شده و گل آرایی یا شمع آرایی داشتید حتما مدیریت مجموعه را مطلع کنید تا در صورت امکان برخی از جزئیات تغییر داده شوند.

سبک و تم استفاده شده در سفره عقد مورد نظرتان را پیش از مراجعه به دفتر ازدواج مشخص کنید. آیا دوست دارید در سفره عقد از ظروف کریستال استفاده شده باشد و سبکی مدرن داشته باشد یا سبک سنتی مورد پسند شما است؟ آیا با گل آرایی موافق هستید یا بیشتر مایل هستید در سفره عقد شمع‌های بیشتری وجود داشته باشد؟ آیا می‌خواهید آینه و شمعدان خودتان را در سفره عقد قرار دهید؟ این نکات را حتما با مدیریت مجموعه مهرماندگار در میان بگذارید.

 

 • دکوراسیون و تزئینات استفاده شده در اتاق عقد

استفاده از اکسسوری‌های مدرن و براق در شیکترین دفتر ازدواج رباط کریم در زیبایی و شکوه اتاق عقد نقش مهمی دارد. هنگامی که برای بازدید به دفتر ازدواج مراجعه می‌کنید به دقت تمام جزئیات را بررسی کنید. از قسمت ورودی گرفته تا سفره عقد و جایگاه عروس و داماد و حتی میز و صندلی مخصوص مهمان‌ها را خوب نگاه کنید. همه این جزئیات در کیفیت مراسم شما موثر هستند. در آینده وقتی به عکس‌های خود نگاه می‌کنید متوجه منظور ما خواهد شد.

به رنگ‌های استفاده شده در دکور اتاق خوب دقت کنید. نورپردازی بخش‌های مختلف دفتر ازدواج باید کافی باشد. نور کافی موجب می‌شود تا عکس‌های شما با کیفیت بهتری ثبت شوند. برای عکاسی و فیلم برداری نیز می‌توانید از خدمات مجموعه مهرماندگار استفاده کنید و عکس‌هایی باکیفیت و زیبا داشته باشید.

 

 • ظرفیت دفتر ازدواج رباط کریم

از دیگر ویژگی‌های دفتر ازدواج کافی بودن ظرفیت اتاق عقد است. پیش از آنکه برای انتخاب دفتر ازدواج مراجعه کنید باید تعداد مهمان‌های خانواده عروس و خانواده داماد را مشخص کنید و سپس بر اساس ظرفیت سالن، دفتر ازدواج تهران را انتخاب کنید. معمولا برای مراسم عقد محضری از بزرگان فامیل دعوت می‌شود تا در دفتر ازدواج حضور داشته باشند.

در صورتی که ظرفیت دفتر ازدواج بیشتر از تعداد مهمان‌های شما باشد می‌توانید از دوستان خود دعوت کنید تا به مجلس عقد شما تشریف بیاورند.

 

 • پذیرایی از مهمانان در دفتر ازدواج

از دیگر نکاتی که در زمان انتخاب دفتر ازدواج باید مورد توجه قرار گیرد، نحوه پذیرایی و امکانات موجود برای پذیرایی از مهمانان است. قیمت دفتر ازدواج رباط کریم بنا به خدماتی که انتخاب می‌کنید متغیر خواهد بود. اگر بخواهید خدمات پذیرایی از مهمانان توسط مهماندار انجام شود باید این سرویس را از مدیریت مجموعه بخواهید. البته پذیرایی از مهمان‌ها نظم بیشتری به مراسم شما خواهد داد، زیرا پرسنل با برنامه ریزی دقیق آداب پذیرایی از مهمان‌ها را رعایت می‌کنند و در زمان مناسب شیرینی و نوشیدنی را برای مهمانان سرو می‌کنند.

در برخی از دفاتر ازدواج امکانات کافی برای سرو شام نیز وجود دارد و در صورتی که خانواده عروس و داماد بخواهند مهمانان خود را پس از مراسم عقد به صرف شام دعوت کنند، می‌توانند در همان مجموعه از سالن پذیرایی استفاده نموده و مراسم خود را در سالن به پایان برسانند.

 

 • پخش موسیقی زنده در دفتر ازدواج

یکی از جذاب‌ترین امکانات دفتر ازدواج لوکس رباط کریم پخش موسیقی زنده در مراسم عقد می‌باشد. یکی از الزامات مراسم جشن و شادی موسیقی است و می‌توان گفت یک مراسم شادی بدون موسیقی معنایی نخواهد داشت. پخش موسیقی ممکن است به صورت پخش موزیک باشد و در صورت تمایل عروس و داماد می‌توانند در مراسم خود موسیقی زنده داشته باشند. نوازندگان ماهر و مسلط در مراسم عقد انواع موسیقی سنتی را اجرا می‌کنند.

در صورتی که دوست دارید در مراسم خود پخش موسیقی زنده داشته باشید باید در زمان انتخاب دفتر ازدواج این موضوع را از مدیریت مجموعه سوال کنید. در هنگام بازدید از دفتر ازدواج بایستی یک لیست تهیه کنید و تمامی موارد را در آن یادداشت کنید تا در زمان بازدید از دفتر ازدواج نکته‌ای را فراموش نکنید.

شیکترین دفتر ازدواج رباط کریم
با انتخاب شیکترین دفتر ازدواج رباط کریم مراسمی بی نظیر و به یادماندنی را تجربه خواهید کرد.
https://mehrmandegar.com/wp-content/uploads/2022/12/شیکترین-دفتر-ازدواج-رباط-کریم.jpg

چه مدارکی برای ثبت عقد لازم است؟

یکی از مدارکی که برای روز عقد باید آماده کنید، جواب آزمایش قبل از ازدواج است. این آزمایش شامل آزمایش خون و ادرار می‌باشد که برای بررسی سلامت زوجین الزامی است. جواب آزمایش تنها یک ماه اعتبار دارد و به همین دلیل نباید زودتر از یک ماه مانده به روز عقد برای انجام آزمایش اقدام کنید. یک الی دو هفته پیش از عقد نیز می‌توانید برگه معرفی نامه را از دفتر ازدواج گرفته و آزمایش دهید. از دیگر مدارک مورد نیاز برای ثبت عقد به شرح زیر است:

 • اصل و کپی شناسنامه عروس و داماد (شناسنامه باید عکس دار باشد)
 • اصل و کپی کارت ملی عروس و داماد
 • برگه جواب آزمایش عروس و داماد
 • اصل شناسنامه پدر عروس، در صورتی که پدر عروس فوت کرده باشد ارائه گواهی فوت الزامی است، جد پدری نیز می‌تواند به نیابت از پدر عروس در دفتر حاضر شود
 • گواهی فوت همسر و یا ارائه سند طلاق برای افرادی که ازدواج مجدد دارند
 • حضور سه نفر شاهد بالغ به همراه اصل شناسنامه یا کارت ملی

 

هر عروس و دامادی آرزو دارند مراسم خود را بهترین شکل ممکن برگزار کنند، این مراسم یکی از مهمترین مراسم زندگی هر فرد است و کامل بودن خدمات و زیبا و لوکس بودن تزئینات و دکوراسیون برای عروس و داماد از اهمیت بالایی برخوردار است.

برای اطلاع از نحوه ارائه خدمات و امکانات دفتر ازدواج مهرماندگار و اطلاع از قیمت دفتر ازدواج رباط کریم می‌توانید به سایت https://mehrmandegar.com/ مراجعه کنید و با شماره تلفن‌های درج شده در سایت تماس حاصل فرمائید.

با انتخاب شیکترین دفتر ازدواج رباط کریم مراسمی بی نظیر و به یادماندنی را تجربه خواهید کرد. آروزی ما این است که بتوانیم به جوانان این سرزمین بهترین خدمات را ارائه نمائیم و روز خاطره انگیزی را برای آنها بسازیم.

Share:

ارسال یک در تیکت پاسخ جدید آمد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها

نوشته های اخیر

آخرین دیدگاه‌ها

 
چت در واتس آپ !