بارگذاری

خدمات گردشگری سلامت شرکت گوسیب Gusib/MET

شرکت گوسیب فعالیت خود را در زمینه گردشگری سلامت از سال 2002 آغاز و تاکنون بیش از 2000 بیمار از خدمات ما استفاده نموده اند.

گوسیب به عنوان یک پورتال گردشگری پزشکی جامع این امکان را فراهم می نماید که با کمترین هزینه ممکن، پزشک متخصص و جراح مورد نظر خود را انتخاب نموده و مراقبت های پزشکی که ممکن است به طور معمول به آن دسترسی نداشته باشید را فراهم نمایید. گوسیب در محیطی ساده و کاربر پسند این امکان را فراهم می نماید تا پس از انتخاب پزشک متخصص و جراح مورد نظر خود، پرونده پزشکی را آپلود کنید و سپس جزییات عمل جراحی را درکامپیوتر یا گوشی هوشمند خود مشاهده نمایید. بیماران همچنین می توانید پرواز، هتل و سایر خدمات مورد نیاز خود را از پورتال گوسیب رزرو نمایند.

در گوسیب، ما به پزشکی بدون مرز و توانمندسازی بیماران اعتقاد داریم.  بیماران باید در انتخاب مرکزی درمانی داخلی و بین المللی که مراقبت های پزشکی و بهداشتی خود را دریافت می نمایند آزادی انتخاب داشته باشند. بیماران باید بتوانند با کمترین نگرانی مالی، خدمات درمانی خود را از مجتمع های پزشکی دریافت نمایند. همچنین بیماران باید به بهترین جراحان و پزشکان متخصص جهان و آخرین فناوری های پزشکی بدون محدودیت های مکانی و تحریم های ناعادلانه دسترسی داشته باشند. شفافیت در نرخ های درمان، هزینه های عادلانه و دسترسی به آخرین اخبار پزشکی از دیگر ویژگی های گوسیب می باشد.